Zákazková výroba z nehrdzavejúcej ocele

Nehrdzavejúca oceľ predstavuje materiál, ktorý sa vyznačuje odolnosťou proti korózii, vysokou kvalitou, dlhou životnosťou a nadčasovým dizajnom. Aj preto je ideálnym pre výrobu produktov v rôznych odvetviach priemyslu. V rámci našich služieb ponúkame výrobu širokej škály produktov z nehrdzavejúcej ocele na zákazku presne podľa Vašich potrieb.

Výroba pre farmaceutický priemysel (dopravníky, plošiny, potrubárske práce)

Naša špecializácia zahŕňa aj výrobu, dopravu a montáž dopravníkov, plošín pre potreby farmaceutického priemyslu podľa presných špecifikácii klienta. Ponúkame aj výrobu a zváranie rôznych potrubných rozvodov na základe potrieb prepravovaných materiálov. Predovšetkým pri práci pre farmaceutický priemysel využívame automatizované orbitálne zváranie, ktoré zaisťuje veľmi vysokú produktivitu a stopercentnú kvalitu zvaru.

Výroba pre potravinársky priemysel (dopravníky, plošiny, potrubárske práce)

Vyrábame konštrukcie aj pre potravinársky priemysel potrebné pre rôzne výrobné a spracovateľské prevádzky. Ide predovšetkým o dopravníky, plošiny, ale aj ďalšie produkty ako nerezové stoly, pulty, police a pod.

Zábradlia, schody, schodiská, okopy, podesty

Portfólio našich produktov zahŕňa aj schodiskové konštrukcie. Ponúkame výrobu podlažných, točitých schodísk do interiéru, či exteriéru. Vyrábame všetky jednotlivé prvky týchto konštrukcií ako napríklad podesty, okopy, schody a pod. Podľa požiadaviek klientov dodávame aj zábradlia pre interiéry a exteriéry – pre schodiská, balkóny, terasy a pod.

Brány a rôzne dekoračné predmety

V našej ponuke nájdete aj výrobu brán a rôznych dekoračných predmetov na mieru. Vyrábame predovšetkým z nehrdzavejúcej ocele, ale pri veľkoobjemovej zákazke vieme použitý materiál prispôsobiť Vašej požiadavke. Brány je možné dodať s posuvným, resp. otváracím mechanizmom. V rámci našej činnosti zabezpečíme nielen výrobu, ale aj dovoz a montáž.
Radi vyrobíme aj rôzne dekoračné predmety na mieru podľa vašich požiadaviek (ruže, záhradné dekorácie atď.). Pri našej práci venujeme vysokú pozornosť spracovaniu detailov a kvalite použitého materiálu.

Nerezové výfuky na mieru

Vyrábame výfukové sústavy z nerezu podľa požiadaviek klienta. Pri výrobe kladieme dôraz nielen na vysokú kvalitu, ale aj funkčnosť a životnosť výfukov. Špecializujeme sa na výfuky pre všetky typy vozidiel, strojov a špeciálnych vozidiel. Vyrábame podľa dodaných vzorov, výkresov, ale tiež atypické výfuky podľa konkrétne zadaných parametrov. V prípade potreby s Vami radi prekonzultujeme detaily a vytvoríme návrh podľa požiadaviek.

Ohýbanie, strihanie plechov

Na zákazku ponúkame aj ohýbanie a strihanie plechov presne podľa požiadaviek klienta. Strihanie plechov realizujeme v maximálnej dĺžke 2 m.